Nejprodávanější káva

nejvíce se u nás prodává druh KIMBO Extra Cream - tedy zrnková káva v balení 1kg,

(vybírat ale můžete i z dalších druhů káv, více naleznete v e-shopu)

zjednodušeně můžete kávu objednat prostřednictvím :

e-mailu

E-SHOPu

osobně v kamenném obchodě CAFFEMARKET v Roudnice nad Labem

Proč právě káva KIMBO

Historie: Značka Kimbo byla založena v roce 1963 v italském Neapoli rodinou Rubino. Tato rodina měla bohaté zkušenosti s pražením kávy a jejich vášeň se promítla do každé šálku, který opouštěl jejich kavárnu. Kimbo rychle získala popularitu v Neapoli a postupně se rozšířila do celé Itálie.

Jedinečné způsoby pražení: Jedním z hlavních důvodů, proč je Kimbo tak výjimečná, je její jedinečný způsob pražení kávy. Kimbo používá tradiční italský způsob pražení, který dodává kávě bohatou a intenzivní chuť. Kávová zrna jsou pečlivě vybrána z různých regionů světa a jsou pražena v optimálních teplotách, aby se dosáhlo nejlepšího výsledku. To vytváří kávu s plným tělem, bohatým aroma a příjemnou kyselostí.

Kvalitní směsi: Kimbo je také známá svými kvalitními směsmi kávy. Mistr pražení vytváří unikátní směsi, které kombinují různé druhy kávových zrn, aby se dosáhlo perfektní rovnováhy chuti. Kimbo nabízí širokou škálu směsí, které vyhovují různým preferencím a požadavkům kávových milovníků.

Rozmanitost produktů: Kimbo se však neomezuje jen na klasickou praženou kávu. Nabízí také mletou kávu, kapsle a kávovary, které vám umožní si vychutnat italskou kávu Kimbo doma. Bez ohledu na to, zda preferujete silnou espresso nebo jemnou kávu, Kimbo má pro vás ideální produkt.

Oblíbenost po celém světě: Díky své kvalitě a jedinečné chuti si Kimbo získala mezinárodní uznání. Je vyvážena do více než 80 zemí a miliony lidí po celém světě si užívají lahodnou chuť italské kávy Kimbo. Je to synonymum pro dokonalost, ať už jde o kávové milovníky v Itálii, Evropě, Severní Americe nebo jinde.

Závěr: Italská káva Kimbo je ikonickou značkou, která nabízí kvalitu, tradici a jedinečnou chuť. Její historie, způsob pražení, kvalitní směsi a rozmanitost produktů ji staví mezi předními výrobci kávy na světě. Ať už jste vášnivým kávovým nadšencem nebo jen hledáte dokonalý šálek kávy, Kimbo vám přinese zážitek plný lahodnosti a chutí. Nechte se unést italskou vášní pro kávu s Kimbo a objevte, proč je tolik lidí zamilovaných do této vynikající kávy.