Caffemarket – kvalitní káva přímo k Vám do kanceláře

Nejen pro naše firemní klienty nabízíme kompletní servis dodávek kvalitní kávy Kimbo přímo do kanceláře. V naší nabídce najdete zrnkové kávy maximální kvality.

Kvalitní káva přímo do kanceláře – jak to funguje?

Princip je jednoduchý, kávu můžeme dodávat ve Vámi zvolených intervalech nebo na základě Vaší objednávky, stejně tak je na výběr z několika druhů káv. Produkty značky Kimbo jsou dodávány buď v 7 g kávových podech, 1/4 kg baleních mleté kávy nebo 1/4 kg a 1 kg baleních zrnkové kávy.  

Caffemarket – Káva značky Kimbo

Značka kávy Kimbo představuje maximální kvalitu ve výběru kávových zrn a přísně sledovaný proces od samotné kultivace rostlin kávovníku až po pražení. Díky tomu si můžete vychutnat vynikající chuť i aroma kávy v několika různých variantách. Samotná káva je pěstována v Brazílii, kde panují ideální podmínky pro nejkvalitnější rostliny kávovníku a pražení následně probíhá v italské Neapoli.

Caffemarket – káva do kanceláří a doplňkový sortiment

Aby byl náš sortiment kompletní, najdete v naší nabídce také silnostěnné šálky, podšálky, podnosy, lžičky a další neméně důležité součásti kávového servisu pro stále zákazníky ZDARMA.

Caffemarket – proč kávu do nás?

-          V naší nabídce najdete jen kvalitní kávu

-          Pro pravidelné odběratele nabízíme velkoobchodní ceny a doplňkový sortiment ZDARMA

-          Individuální přístup je u nás samozřejmostí

V případě dalších dotazů nebo konkrétních požadavků nás kontaktujte na tel: tel.: +420 602 690 164 nebo emailem: info@caffemarket.cz.